#1 2007-08-30 16:41:14

riddickk69

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 33
Punktów :   

Riddickk69

Ja nie bede gorszy i rowniez cos o sobie napisze:)hehe

Imie: Krzys:D

Wiek: 19 lat

Miasto: Gdańsk

Krotka historia ogame: zaczolem grac na uni 7 , kiedy bylo juz dobrze rozwiniete , ale troszke sie tam pobawilem:)
                                  nastepnie jakies jeszcze uni ale juz nie pamietam:P , ale to byla krotka historia:P
                                  pierwsze powazne uni to 45 na ktorym szlo mi calkiem niezle , ale niestesty chlopak z buddy mnie                                     
                                  zjechal i skonczylem...;/W miedzy czasie gralem jeszcze na koncie od kumpla na uni 23 - rowniez                             
                                  calkiem dobrze mi szlo:)Na tym uni mam nadzieje troszke powalczyc:D

Zainteresowania: Dobra ksiazka (wlasnie zaczytam Ojca chrzestnego sobie czytac) , dobry film (wlasciwie kazdy jest dla
                          mnie dobry , o ile nie jest zbyd banalny;] , oczywiscie muzyka - wlasciwie kazdego rodzaju , a oprocz
                          tego sport , szczegolnie silownia (kiedys bylo to moja mania , a teraz chodze tylko kiedy najdzie mnie
                          ochota:P)piłka nozna , koszykowka.

To chyba Wam wystarczy na ten temat...Po wiecej informacji prosze dzwonic na bezplatna infolinie - 0800321321000:PPhehe

Ps. zapomnialem dodac ze posiadam wielkie , poprostu ogromne poczucie humoru:D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaltańczyk szczeniak pielęgnacja Rowy ośrodki wypoczynkowe Skup tabletów warszawa