#1 2007-09-06 02:38:38

edka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-03
Posty: 70
Punktów :   

EDKA

Edka = Edyta i Artur
Ona: Mam na imie Edyta ( a to ci niespodzianka).Pochodze z Brzegu (woj. opolskie).2 lata temu ukończyłam fizyke na politech. wrocławskiej.Pracowałam w liceum jako nauczyciel tejze fizyki, ale dzieki swietnym warunkom stworzonym dla ciala pedagog. w naszym kraju przez obecny, jak i poprzednie rzady
znalazlam sie w Irlandii. Zainteresowania: robotki na drutach i szydelkowanie.

On. Artur- druga polowa Edki (ta lepsza). Pochodze z Herbow ( woj. slaskie). Nie ukonczylem studiów na wydz. budownictwa politech. opolskiej( mam absolutorium - dr Zmuda zapedzil mnie w kozi rog i stracilem zainteresowanie nauka oraz budownictwem). Wyrwalem jedna taka pierwsza z Brzegu i jestesmy razem juz 4 lata. Zainteresowania: rozmowy barowe;sport: czynnie kosz, reszta z fotela;gry pc fps, logiczne;muzyka - tylko nie techno; krzyzowki,lamiglowki-nie za trudne; mocny sex

Gralismy juz na 53 uni. To zart, jestesmy debiutantami. W grze od ok. 2 mies. Polknelismy bakcyla. Przeczytalismy prawie wszystkie poradniki OG, ale dopiero rozmowa z Karassem otworzyla nam oczy( dzieki Karass) na prawdziwe granie. Gramy umiarkowanie ofensywnie - jeszcze troche wierzymy w obrone.

Meldujemy sie na pokladzie

Offline

 

#2 2007-09-06 07:17:15

Karass

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-20
Posty: 73
Punktów :   

Re: EDKA

hehe wreszcię się przedstawiliście szerszemu gronu :] eee jak na pierwsze uni to nie powiem nie idzie wam żle ba nawet rewelacyjnie nie to co ja... Leszcyk o noob   Nom powiadacie gra lekkooensywna !? W takim wypadku czekam na jakieś RW z pierwszego waszego wykręconego %  (mimo wsio najlepiej żeby był nie z waszej floty   )


Bo my mamy chmury po to by być bliżej słońca...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaltańczyk szczeniak pielęgnacja Rowy ośrodki wypoczynkowe Skup tabletów warszawa